wrapper

Гарячі новини

Умови

Умови авто застави:

У нашому автоломбарді практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми видаємо кредит під заставу транспортних засобів. Кожен автомобіль оцінює професійний експерт. Враховується пробіг, зовнішній вигляд, рік випуску, технічний стан, престижність і популярність марки (моделі) машини.

Транспортні засоби після аварії, що мають значні дефекти та не мають комерційної цінності, в заставу не приймаються.

Позики під заставу автомобіля видаються повнолітнім особам. Сума позики може складати 70% від ринкової вартості Вашого автомобілю.

Можливі два варіанти передачі автомобіля у заставу: з правом користування та з постановкою на стоянку.

 

Які документи оформлюються:

1. ДОГОВІР про надання фінансового кредиту ломбардом.

2. ДОГОВІР застави транспортного засобу, посвідчений приватним нотаріусом.

3. АКТ постановки транспортного засобу на збереження оформлюється у разі постановки транспортного засобу на стоянку автоломбарду.

4. Анкета клієнта

5. Договір страхування автомобіля (КАСКО) у разі якщо транспортний засіб залишається у користуванні власника.

Для оформлення договорів Вам потрібні наступні документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію автомобіля (техпаспорт).

2. Паспорт громадянина України (обов’язково фото 25 та 45 років).

3. Ідентифікаційний код.

4. Свідоцтво про шлюб, паспортні дані дружини (чоловіка) та її (його) особиста присутність (для тих, хто перебуває у шлюбі).

Строки.

Договір про надання фінансового кредиту ломбардом може бути укладений на строк – 30 календарних днів. За взаємною згодою сторін строк користування кредитом може бути подовжено. У випадку неприбуття Заставодавця в строк закінчення Договору, встановлюється пільговий період, рівний 7 (сім) календарних днів з моменту закінчення Договору. В цей період автомобіль не може бути реалізовано ломбардом.

Плата за користування послугами Автоломбарду.

Процентні ставки за користування позикою фіксуються в Договорі та не можуть змінюватися в односторонньому порядку в період дії Договору. В середньому, процентна ставка складає від 4,5% до 7,5% в місяць. Її розмір залежить від безлічі чинників: від суми кредиту, від стану машини, від терміну кредитування і інших моментів. Сюди вже включена вартість експертизи автомобіля, зберігання транспортного засобу на стоянці, що охороняється. Якщо кредит сплачується достроково, то ніяких штрафних санкцій не передбачено - сплачується лише сума нарахована за фактичну кількість днів користування кредитом за відсотковою ставкою згідно договору.

                                                               Відсоткова ставка по кредитам в залежності від суми кредиту та строку користування:

 строк кредиту

сума кредиту від 20 000 грн. до 50 000 грн.

сума кредиту від50 000 грн.до 100 000 грн.

сума кредиту від 100 000 грн.

Від 1 до 7 днів

0,45% в день

0,45% в день

0,20% в день

Від 8 до 20 днів

0,35% в день

0,35% в день

0,20% в день

Від 21 до 30 днів

0,25% в день

0,20% в день

0,15% в день


Додатково клієнт сплачує:
- Нотаріальні послуги – приблизно 1 500,00 грн.
- Банківські послуги – 0,5% від суми кредиту.

 

 

Нижче наведені ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА надання фінансових та супутніх послуг ПОВНИМ ТОВАРИСТВОМ "АВТОЛОМБАРД "ВЕКТОР-С", КЛЕНЬКО І КОМПАНІЯ"

Натисніть на посиланні, щоб відкрити документ у новій вкладці

ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА

 

 

ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «АВТОЛОМБАРД «ВЕКТОР-С», КЛЕНЬКО І КОМПАНІЯ»

Автоломбард – це швидка позика під заставу автомобіля. Ми пропонуємо вигідні умови та якісне обслуговування. Ваш автомобіль залишиться у Вашому користуванні або буде знаходиться на добре охоронюваній стоянці під постійним наглядом.
За своєю простотою процес отримання позики нагадує угоду в звичайному ломбарді: передаєте до застави автомобіль та через 1-2 години отримуєте потрібні Вам гроші.

Розмір доходу при цьому не має значення. Рішення про видачу кредиту приймається виходячи з ринкової вартості автомобіля, без довідки про доходи та поручителів.

Законність діяльності ПТ «Автоломбард «ВЕКТОР-С»» підтверджує Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи в Нацкомфінпослуг та Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг.